Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejni uczniowie wyposażeni w kamizelki odblaskowe – kontynuacja spotkań w ramach akcji „Widoczny uczeń to bezpieczny uczeń”

Oleccy policji wraz z redaktorami Głosu Olecka odwiedzili kolejnych uczniów w ramach działań profilaktycznych „Widoczny uczeń to bezpieczny uczeń”. Tym razem uczniowie ze szkól z terenu gminy Olecko zostali wyposażeniu w kamizelki odblaskowe, a wszystko po to, aby dzieci były widoczne i bezpieczne na drodze.

W miniony piątek (12.10.2018) oraz wczoraj (15.10.2018) policjanci Komedy Powiatowej Policji w Olecku oraz redaktorami Głosu Olecka odwiedzili kolejnych uczniów, tym razem ze szkół z trenu gminy Olecko.

Podczas spotkań uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego zachowania na drodze. Policjanci przypomnieli także najmłodszym jak ważne jest noszenie odblasków kiedy poruszamy się po zmroku.

 

Podczas akcji uczniowie otrzymali kamizelki odblaskowe. Część uczniów, pod okiem mundurowych, zdobyte podczas spotkania umiejętności trenowała na przejściu dla pieszych.