Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

10-latek na elektrycznej deskorolce wtargnął na przejście

Tragicznie mógł zacząć się rok 2019 dla 10-latka, który na elektrycznej deskorolce wtargnęła na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód. Na szczęście chłopak doznał jedynie ogólne potłuczenia ciała.

Wczoraj   (1.01.19 r.) przed godz. 16:00 oleccy policjanci zostali poinformowani, że w Olecku na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Batorego doszło do potrącenia dziecka. Funkcjonariusze, którzy pracowali na miejscu ustalili, że 10-latek, jadąc na elektrycznej deskorolce, wtargną na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżającego osobowego volkswagena.  W wyniku uderzenia nieletni doznał ogólnych potłuczeń i został przetransportowany do szpitala w Suwałkach.


Policjanci przypominają!

Każdy uczestnik ruchu drogowego, bez znaczenia czy to kierowca, rowerzysta czy pieszy, powinien pamiętać o rozwadze. Lekkomyślne zachowanie, pośpiech czy brak uwagi mogą doprowadzić do poważnego wypadku. Zima to czas kiedy zmrok zapada znacznie szybciej, kiedy warunki pogodowe mogą zmienić się w kilka chwil. W związku z tym policjanci apelują do wszystkich, aby pamiętali o swoim bezpieczeństwie.