Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozmawiali o bezpieczeństwie na zebraniu spółdzielni mieszkaniowej i podczas festynu KIDS4KIDS

W ostatnich dniach oleccy policjanci spotkali się z lokalną społecznością. Odbiorcami pierwszego spotkania byli członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej w Olecku, z którymi policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa i doborze do służby w Policji. Drugą okazją do rozmowy o bezpieczeństwie, tym razem z dziećmi, był zorganizowany przez Powiatowe Centrum Wspierania Edukacji w Olecku XII Festyn Integracyjny KIDS4KIDS Dzieci – Dzieciom.

W minioną środę oleccy policjanci uczestniczyli w zebraniu Spółdzielni Mieszkaniowej w Olecku. Policjanci omówili bieżące problemy zgłaszane przez mieszkańców, działanie priorytetowe dzielnicowych. Mundurowi przypomnieli również o narzędziu jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji Moja Komenda.

 

Kolejne spotkanie, tym razem z dziećmi, odbyło się podczas  Festynu Integracyjnego KISD4KIDS Tegoroczna edycja imprezy odbyła się pod hasłem „Kto Ty jesteś…”. Podczas imprezy mogli poznać różne zawody, między innymi leśnika czy fryzjera. Jak co roku funkcjonariusze prezentowali swój zawód, a także rozmawiali z dziećmi o bezpiecznym zachowaniu oraz pobierali odciski palców.