Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Niedzielne utrudnienia w ruchu z uwagi na Maratony Kresowe

W najbliższą niedzielę 10 czerwca po raz pierwszy w Olecku wystartują Maratony Kresowe. Celem imprezy jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez aktywny wypoczynek na rowerze, połączenie sportowej rywalizacji z rekreacją i zabawą, popularyzacja kolarstwa, turystyki rowerowej i ciekawych tras rowerowych oraz promowanie regionalnych szlaków i miejscowości turystycznych.

Uczestnicy siódmego etapu wyruszą z zespołu sportowo – rekreacyjnego  przy ul. Park 1. Wyścig będzie odbywać się częściowo na drogach publicznych w związku z czym oleccy policjanci apelują do wszystkich uczestników dróg o ostrożność tego dnia.

Pierwsze utrudnienia wystąpią na ulicy Parkowej, Gołdapskiej i Wiejskiej w czasie przejazdu kolumny rowerzystów po starcie o godzinach:  10:30, 11:40 i 11:50.

Zaś ulica Gołdapska od Zakładu Prawda do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 653 (w kierunku Suwałk) w godzinach 12:00-15:30 zostanie całkowicie zamknięta. Wszystkie pojazdy będą kierowane na obwodnicę Olecka.

 

W trakcie trwania imprezy wszystkich kierujących prosimy o stasowanie się do poleceń służb porządkowych oraz o zachowanie szczególnej ostrożności.