Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Oleccy policjanci zatrzymali mężczyznę posiadającego narkotyki

Do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który posiadał narkotyki. 27-latek został zatrzymany po zgłoszeniu, że wspólnie z kolegami spożywa alkohol na jednym z osiedlowych boisk.

W minioną sobotę (12 maja 2018) około godz. 10:30 oleccy policjanci zostali  poinformowani, że na jednym z osiedlowych boisk kilka osób spożywa alkohol. Funkcjonariusze pojechali na miejsce i potwierdzili zgłoszenie. Podczas wykonywania czynności jeden z mężczyzn zachowywał się nerwowo i  zasłaniał ręką kieszeń spodni. Wzbudziło to podejrzenie policjantów, że może on posiadać przedmioty zabronione. W związku z tym mundurowi sprawdzili odzież 27-latka i w jego kieszeni sznaleźli dwie torebki z suszem roślinny.  

W związku z powyższym Bogusław S. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczony susz to marihuana.

Teraz 27-latek będzie odpowiadał za posiadanie narkotyków. Ponadto on jak i jego kolega za spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym zostali ukarani mandatami karnymi.